Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach-Dziedzicach

Idź do spisu treści

Menu główne:

Galeria

XXI BIEG OLIMPIJCZYKA


Tradycją naszej szkoły stała się już organizacja BIEGU dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych i przedszkoli z naszej gminy. W tym roku odbył się on 6 października. Mimo niezbyt sprzyjającej aury ilość zawodników zaskoczyła nas pozytywnie. Na starcie bowiem pojawiło się 396 zawodników reprezentujących 15 placówek oświatowych naszej gminy.

Warunki na trasie w miarę upływu czasu i nasilającego się deszczu nie były zbyt komfortowe, a mimo to dzieci dzielnie i walecznie dobiegały do mety. Najmłodsi
przedszkolaki zostały obdarowane pluszakami podarowanymi przez uczniów i rodziców z naszej szkoły. Oprócz tego każdy zawodnik, który zajął miejsce 1-6 otrzymał dyplom, a 1-3 miejsca medale oraz nagrody rzeczowe. Oprócz tego dzięki sponsorom odbyła się loteria fantowa, w której około 150 dzieci otrzymało dodatkowe nagrody.

Z serca dziękujemy sponsorom, których listę zamieszczamy poniżej. Nade wszystko dziękujemy również mamusiom z naszej szkoły, które upiekły pyszne ciasta dla startujących zawodników, nauczycielom wychowania fizycznego i opiekunom przybyłych na zawody.

Lista sponsorów:

URZĄD MIASTA CZ-DZ
HB UNIBUD
VALEO CZ-DZ
RADA OSIEDLA "BARBARA"
SALA ZABAW "WYSPA SKARBÓW" CZ-DZ
FIRMA LOTOS CZ-DZ
SKLEP KAUFLAND CZ-DZ
FIRMA KARCHER B-B
FIRMA "NIEDŹBAŁA"

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego