- WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach-Dziedzicach

Idź do spisu treści

Menu główne:

Galeria

APEL: Coś się kończy i coś się zaczyna …

          Honorowym gościem zaproszonym na uroczysty apel był Dyrektor Szkoły mgr Mirosław Olek, który z dniem 31 grudnia 2015 roku zakończył pracę w naszej placówce i odszedł na emeryturę. Jednocześnie od stycznia 2016 roku objął funkcję Dyrektora Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Czechowicach Dziedzicach.
Z tej okazji uczniowie przygotowali inscenizację pt. Coś się kończy i coś się zaczyna …
. Na scenie pojawiły się dzieci z klas: 2 e ( Oliwia Waleczek, Martyna Pietruszka, Maja Dudzińska, Kacper Adamek, Krzyś Łukosz ) i 6 a (Martyna Foltyn, Marta Węglarz, Kacper Łukaszek, Kacper Sikora, Miłosz Białek, Paweł Wójcik ), a także dwie nauczycielki: pani Agnieszka i pani Marcelina.
Humorystyczny dialog prowadzony przez „aktorów” zaciekawił i rozbawił widzów, którzy z nie mniejszym zainteresowaniem obejrzeli krótkometrażowy film nakręcony specjalnie na tę okoliczność. Głównym aktorem biorącym udział w tej „biograficznej produkcji” był… zaproszony gość.
O oprawę muzyczną uroczystości zadbali jak zwykle: pan Sławek i jego zespół wokalny. Chociaż program artystyczny miał być i był wesoły, to mimo wszystko w oczach kilku dorosłych widzów zakręciły się łezki…
Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego - Ola Durkalec i Kacper Łukaszek - wręczyli gościowi kwiaty i prezent
płytę z nagranym filmem. Złożyli też w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły serdeczne podziękowania za to, że Pan Dyrektor przez wiele lat przekazywał im swoją wiedzę, nikomu nie odmawiał dobrej rady i pomocy, zawsze dbał o zapewnienie bezpieczeństwa podczas ich pobytu w szkole.
          Chociaż coś się skończyło, to przecież coś też się zaczęło, więc mamy nadzieję, że Pan Dyrektor ZOPO będzie częstym gościem naszej szkoły.

Bożena  Łukaszek 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego