Wykaz zatrudnionych nauczycieli w Szkole Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach-Dziedzicach ujętych w arkuszu organizacyjnym na rok szkolny 2013-2014 - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach-Dziedzicach

Idź do spisu treści

Menu główne:

Wykaz zatrudnionych nauczycieli w Szkole Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach-Dziedzicach ujętych w arkuszu organizacyjnym na rok szkolny 2013-2014

O szkole

Lp

Imię i nazwisko nauczyciela

Przydzielone do realizacji zajęcia edukacyjne

1.

Małgorzata Borgieł

wychowanie do życia w rodzinie

2.

Barbara Cieślik



religia katolicka

zaj.opiekuńczo- wychowawcze

3.

Beata Buczek



edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

4.

Marcelina Hoder


edukacja wczesnoszkolna

5.

Małgorzata Figura-Lewandowska


matematyka

informatyka

6.

Jacek Drobek

j. angielski

7.

Stefania Jachnik


historia

kierownicze
(dyrektor szkoły)

8.

Zofia  Jakończa





edukacja wczesnoszkolna

zaj. wyrównawcze

kierownicze
(v-ce dyrektor szkoły)

9.

Dariusz Janko

wych. fizyczne

10.

Danuta Janusz



edukacja wczesnoszkolna

zaj. wyrównawcze

11.

Joanna Kruczyńska


matematyka

zaj. wyrównawcze.

12.

Maria Krzak

przyroda

13

Barbara Jastrzębska


religia innego wyznania

14

Bożena Łukaszek



historia

j. polski

15

Monika Gacek-Podbioł


edukacja wczesnoszkolna

zaj. wyrównawcze

16

Beata Mynarska-Siwiec


edukacja wczesnoszkolna

zaj. korekcyjno-kompensacyjne

17

Alicja Ogiegło



kształcenie zintegr.

zaj. korekcyjno-kompensacyjne

18

Alina Osipczuk

biblioteka

19

Dorota Borgieł

matematyka

20

Artur Włoszek




wychowanie fizyczne

gimn
astyka korekcyjna

21

Barbara Puchała



edukacja wczesnoszkolna

zaj.wyrównawcze

22

Katarzyna Ryłko




kształcenie zintegrowane

zaj
ęcia korekcyjno- kompensacyjne

przyroda

23

Marzena Szklarska-Włosik


plastyka

technika

24

Aleksandra Utrata



j. polski

zaj
ęcia wyrównawcze

25

Jolanta Wilkanowska-Olejak

j. polski

zaj
ęcia wyrównawcze

25

Anna Kopeć

j. angielski

26

Marianna Danel

wychowawca świetlicy

27

Beata Ligęza





wychowawca świetlicy

Edukacja wczesnoszkolna


Koło taneczne

28

Barbara Szkurłat

pedagog szkolny

29

Kinga Czyrpak



matematyka

kierownicze (v-ce dyrektor szkoły)

30

Urszula Błachut


wychowanie fizyczne

gimnastyka korekcyjno- kompensacyjna

31

Agnieszka Łukaszek

Edukacja
wczesnoszkolna

32

Błachut Sławomir

muzyka

33

Agata Bergel Załucka

zaj. rewalidacyjne, tyflopedagogika

34

Czesława Kuźma


edukacja wczesnoszkolna

zaj. wyrównawcze

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego