Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach-Dziedzicach

Idź do spisu treści

Menu główne:

28 października na zaproszenie Miejskiego Klubu Sportowego w Czechowicach Dziedzicach, miasto odwiedziła tegoroczna brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, a także brązowa medalistka IO w Londynie i wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Europy w kajakarstwie – Karolina Naja.

W swoim napiętym grafiku udało się Pani Karolinie odwiedzić Naszą szkołę. Podczas tego wyjątkowego spotkania medalistka olimpijska opowiedziała o swojej przygodzie z kajakarstwem, odpowiadając na pytania uczniów dowiedzieliśmy się między innymi, że w życiu tak utalentowanego sportowca bywają też i takie dni w których nie ma się nic siły. Ale dzięki motywacji, wsparciu bliskich osób i przyjaciół o wiele łatwiej przejść tą trudną drogę.

Ogromne wrażenie zrobił na Nas medal olimpijski, który każdy mógł dotknąć i dokładnie obejrzeć, i rzeczywiście sprawdzić jaki jest ciężki ;)

Na zakończenie Pani Karolina rozdała uczniom pamiątkowe zdjęcia wraz z autografem, a każdy kto miał ochotę zrobił sobie wspólne zdjęcie. Życzyła wielu sukcesów sportowcom reprezentującym szkołę i pożegnała się z nadzieją, że za kilka lat również będzie miała okazję gratulować im ogromnych sukcesów."

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego