Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach-Dziedzicach

Idź do spisu treści

Menu główne:

Wszystkiego najlepszego! Radości, szczęścia moc!


12 października pracownicy i uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Gospodarzami uroczystości byli uczniowie klas 3e i 5c wraz z wychowawcami p. Agnieszką Łukaszek i p. Jackiem Drobkiem.

Dzieci przygotowały humorystyczną inscenizację, w której przedstawiły zawód nauczyciela w nieco przerysowany sposób. Wcieliły się w role niesfornych uczniów, ale także chętnych do współpracy nauczycieli. Nie obyło się bez licznych piosenek, życzeń, momentów zabawnych, ale też wzruszających.

Zwieńczeniem całej imprezy było nagrodzenie nauczycieli, którzy w szczególny sposób wyróżnili się jako: „Najbardziej wymagający nauczyciel
kosa” I miejsce zdobyła p. Bożena Łukaszek, „Najbardziej aktywny nauczyciel pracuś” p. Aleksandra Utrata oraz „Do rany przyłóż- czyli nauczyciel, któremu zawsze można wypłakać się w rękaw” p. Aleksandra Utrata.
Wybrany został również Rzecznik Praw Ucznia
p. Barbara Szkurłat.


Wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom składamy raz jeszcze najlepsze życzenia! Wytrwałości, powodów do dumy i satysfakcji z każdego dnia spędzonego w szkole.


Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego