Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach-Dziedzicach

Idź do spisu treści

Menu główne:

Poza lekcjami


DYŻUR PEDAGOGA SZKOLNEGO:


Poniedziałek  10.15 14.00
Wtorek  9.15 13.40
Środa  11.25 - 17.00
Czwartek  11.30 - 15.00
Piątek  8.45 - 12.30
_______________________________________

SKRZYNKA  ZAUFANIA

Drogi Uczniu!

Jeśli coś Cię martwi, masz jakiś problem lub byłeś świadkiem agresji, przemocy w szkole, możesz anonimowo się tym podzielić. Oto skrzynka, do której możesz wrzucić list z opisem niepokojącego Cię problemu. Dzięki tej skrzynce masz możliwość skorzystać z pomocy w innej formie niż bezpośrednie powiedzenie o swoim problemie osobie dorosłej. Chcemy Ci pomóc jak najlepiej rozwiązać problemy, które napotykasz    jeśli więc z jakiś powodów wstydzisz się lub krępujesz powiedzieć bezpośrednio o tym co Cię trapi, martwi, czy powoduje, że źle się czujesz w szkole, to napisz nam o tym.

Skrzynka - to kolejna szansa na to, byś w naszej  szkole czuł się bezpiecznie, aby atmosfera tu panująca służyła nauce i prawidłowemu rozwojowi każdego ucznia.

INSTRUKCJA:

1.Opisz swój problem najdokładniej jak potrafisz (masz możliwość podzielenia się informacjami o problemach swoich, swojej klasy czy też swoich rówieśników).

2.Jeśli chcesz możesz się podpisać imieniem i nazwiskiem, zapewnimy Ci wtedy anonimowość. Jeśli z jakiś powodów nie chcesz podawać nazwiska,  nie musisz. Napisz wtedy swoje imię i klasę lub tylko klasę. To ważne!Tylko wtedy będziemy mogli jak najlepiej Ci pomóc.

3.Skrzynka Zaufania jest otwierana przez jedną osobę w szkole, jest nią pani wicedyrektor Zofia Jakończa. Jedna osoba, jeden klucz, pełna anonimowość.

SKRZYNKA ZAUFANIA JEST ZAWIESZONA
NA DRZWIACH OBOK SEKRETARIATU


_______________________________________


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego