Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2014/2015 - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach-Dziedzicach

Idź do spisu treści

Menu główne:

Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2014/2015

Poza lekcjami

Lp.

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Klasa, terminy spotkań

1.


2.

3.


4.



5.


6.

7.



8.



9.

10.

11.

12.

13.

14.


15.


16.


17.


18.


19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.



28.



29.

30.

31.


32.

33.


34.


35.


36.


37.


38.


39.

40.


41.

42.


43.

44.

45.


46.


47.


48.


49.


50.

51.

52.

53.

54.


55.


56.

Szkolne Koło PCK


Szkolne Koło LOP

Koło Przyjaciół Przyrody

Koło Miłośników Książki



Koło komputerowe


Kółko plastyczne

SKS



Gimnastyka korekcyjna



Kółko biblijne

Kółko j. angielskiego  

Kółko matematyczne

Kółko matematyczne

Koło  matematyczne

Przygotowanie do konkursu Kangur

Kółko matematyczne -
przyg. do sprawdzianu kl.6

Kółko polonistyczne -
przyg. do sprawdzianu kl.6

Kółko polonistyczne
przyg. do sprawdzianu kl.6

Szkolne Towarzystwo
Opieki nad Zwierzętami

Koło historyczne

Koło historyczne

Koło historyczne

Koło humanistyczne

Koło Edukacji Regionalnej

Kółko taneczne

Kółko muzyczne

Kółko  twórcze

Kółko polonistyczne-
praca z uczniem zdolnym/słabym

Kółko polonistyczne-
praca z uczniem zdolnym/słabym

Koło matematyczne

Koło matematyczne

Zajęcia artystyczno-twórcze

Zajęcia indywidualne

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia wyrównawcze


Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia wyrównawcze


Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia terapeutyczne
„Ortograffiti”


Zajęcia terapeutyczne
„Ortograffiti”


Zajęcia wyrównawcze
z j. polskiego


Zajęcia wyrównawcze
z j. polskiego


Zajęcia wyrównawcze
z j. polskiego


Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia wyrównawcze

11 GRUPA ZUCHOWA „Wesołe łakomczuchy”

HARCERSKI KLUB PŁYWACKI „MEWA”


ZHP Hufiec Cz. –Dz
14 DH „MATNIA”
„Różowe Pantery”

mgr  A.Utrata
p.  A. Pudełko

mgr M. Krzak

mgr M. Krzak

mgr A. Osipczuk



mgr M. Figura- Lewandowska


mgr   M. Włosik

mgr  D. Janko
mgr A. Włoszek
p. P. Durkalec

mgr  D. Janko
mgr A. Włoszek
mgr P. Durkalec

mgr  B. Cieślik

mgr K. Szkot

mgr  K. Czyrpak

mgr  K. Czyrpak

mgr M. Figura- Lewandowska

mgr M. Figura- Lewandowska


mgr Joanna Kruczyńska


mgr  J.Wilkanowska- Olejak


mgr  A. Utrata


mgr K. Ryłko


mgr S. Jachnik

mgr B. Łukaszek

mgr B. Łukaszek

mgr B. Łukaszek

mgr B. Łukaszek

mgr B. Ligęza

p. S.Błachut

mgr  Z. Jakończa

mgr  A. Utrata



mgr  J.Wilkanowska- Olejak



mgr B. Ligęza

mgr B. Puchała

mgr M. Hoder


mgr Beata Mynarska-Siwiec

mgr D. Janusz


mgr K. Ryłko


mgr  Z. Jakończa


mgr B. Bartoszek


mgr A. Łukaszek


mgr K. Stanoch


mgr A. Ogiegło

mgr Beata Mynarska-Siwiec


mgr M. Hoder

mgr M. Mida/ mgr M. Gacek-Podbioł


mgr B. Ligęza

mgr B. Puchała

mgr  J.Wilkanowska- Olejak


mgr  A. Utrata


mgr  A. Utrata


mgr  J.Wilkanowska- Olejak


mgr B. Łukaszek


mgr K. Czyrpak

mgr M. Figura- Lewandowska

mgr Joanna Kruczyńska

mgr Joanna Kruczyńska

Elżbieta Schubert
Grażyna Schubert

Stanisław Londzin
Piotr Działach

Anna Mazur

kl. IV - VI czwartek


1-sza środa miesiąca – l. 7
kl. 4-6

kl.6a czwartek l.2, kl. 5c, 6c, 6a czwartek l.1

kl. 4a środa – 12.40-13.25
kl. 4b
piątek - 11.45-12.35
kl.
6b wtorek- 8.00-8.45

środa-  kl. V 14.35 - 15.30
poniedziałek - kl. VI
13.40 - 14.30

kl. IV - VI poniedziałek 14.45 - 16.10

wtorek 14.45 – 16.15
czwartek
13.50 – 15.30
poniedziałek
14.45 – 16.15, środa 13.50 - 15.30

wg harmonogramu



kl. V - VI

kl. V - VI
środa 14.45 -15.30

kl. VI b czwartek 7.10

kl. V a poniedziałek 12.55-13.40

kl. VI a poniedziałek 13.50 - 14.35

kl. VI a


kl. VI
c poniedziałek 12.55- 13.40


kl. VI a wtorek 8.00 - 8.45


kl. VI b wtorek 12.55 - 13.40


kl. IV czwartek- l.7, 1 raz w miesiącu


kl. IV b czwartek 11.50 - 12.35

kl. IV a czwartek 10.45 - 11.30

kl. IV c czwartek 11.50 - 12.35

kl. V c czwartek 8.00 - 8.45

kl. V c środa 10.45 - 11.30

kl. III b czwartek 14.45 - 15.30

wtorek 15.30 - 17.00

kl. I c piątek 12.55 – 13.40

kl. VI c poniedziałek 7.10-7.55



kl. VI a środa 12.55-13.40



kl. III b środa 12.55 - 13.40

kl. III c piątek 12.55 - 13.40

kl. II c II semestr


kl. 2 b poniedziałek – l.2 środa – l.1

kl. I a środa, czwartek 12.55-13.40


kl. I b piątek - 11.50-12.35
środa - 12.55-13.40

kl. I c poniedziałek, czwartek 10.45 - 11.30


kl. I d piątek, czwartek 12.55 - 13.40


kl. I e środa - 11.50 - 12.35, czwartek - 12.55-13.40

kl. I d wtorek, piątek 12.55 - 13.40


kl. II a poniedziałek, czwartek 12.55 - 13.40

kl. II b poniedziałek - 8.00 - 8.45
wtorek
12.55 - 13.40

kl. II c poniedziałek, czwartek 9.50 - 10.35

kl. III a poniedziałek 12.55 - 13.40
środa
11.50 - 12.35

kl. III b poniedziałek 8.00 - 8.45

kl. III c poniedziałek, czwartek 12.55 - 13.40

kl. IVa, Va, VIa


kl. VIc, VI b, Vb środa 7.10 - 7.55


kl. IVc 8.00 - 8.45


kl. IVa piątek 8.00 - 8.45


kl. Vc wtorek 7.00 - 7.45


kl. Va czwartek 12.55 - 13.40

kl. VIa czwartek 13.50 - 14.35

kl. IVb czwartek 13.50 - 14.35

kl. Vc piątek 13.50 - 14.35

Kl. 1-3 sobota – 10.30 sala przy kościele parafialnym

wt., czw.- 20
.00
pt. -
16.00, sob. - 9.00

pon, wt. – 17
.00 - 19.00
pt. – 16
.00 - 18.00

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego