Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach-Dziedzicach

Idź do spisu treści

Menu główne:

Wyniki Regionalnego Konkursu ,,Zwierzęta wokół nas”- 2018r. /11 edycja/   


Kategoria :  prace literackie /poezja/

Klasy 4-6

I m
Franek Owczarek   kl.5  SP Jaworze
I m- Konrad  Twardzik  kl.6  SP 2 Czechowice-Dziedzice
II m- Weronika  Neter   kl.6 SP2  Ligota
II m- Michał  Sadlik kl.4 SP  Porąbka
III m- Maja Buchtyar  kl.5  SP 1  Cz. -Dz.
III m
Wiktoria Zbijowska   kl.6 SP 2 Ligota
III m
Szymon Lach  kl.5  SP 2 Cz. -Dz.

Wyróżnienia:
Natalia Pietrzyk  kl.5  SP 1  Cz. -Dz.,
Oliwia Waleczek  kl.4  SP 2  Cz. -Dz.,
Karolina Adamowicz  kl.5  SP 2 Cz. -Dz.

/proza/

I m
Kamil Kopeć  kl.5 SP 2 Cz. -Dz.
I m
Iga Szelest  kl.6  SP 2 Cz. -Dz.
II m
Jagoda Czopek  kl.6  SP Porąbka
III m - Filip Błasiak  kl.5  SP 2 Cz. -Dz.

Wyróżnienia:
Łukasz Szelest  kl.4 SP 2 Cz. -Dz.
Weronika Świeca  kl.5 SP Górki  Wielkie
Szymon Błaszczak  kl.5 SP 2 Cz. -Dz.
Aleksandra Wanot  kl.5 SP 2 Ligota
Natalia Żur  kl.5  SP 2 Ligota
Jakub Kozioł   kl.5  SP 2 Cz. -Dz.

Kategoria: prace plastyczne

Klasy 1-3

Nagrody:
Jakub Długosz kl. 1-SP 2 Cz. - Dz.
Piotr Szłapa kl. 1-SP 2 Cz. -Dz.
Karolina Kumor kl. 1 SP2 Cz. -Dz.
Wojciech Pycia kl.3 SP Janowice
Jakub Jakubiec kl.3  SP Bestwina
Kinga Przybylska kl.3 SP 2 Ligota
Aleksandra Durma kl.3 SP 3 Cz. -Dz.
Zuzanna Baran kl.3 SP3 Cz .-Dz.
Wiktoria Czyrpak kl.3 SP Bestwina
Małgorzata Drabczyk kl.1 SP2 Czaniec
Filip Ciepiela kl. 3 SP Bestwina

Wyróżnienia:
Martyna Goliasz kl.3 SP Bestwina
Paulina Jarczok kl.3 SP2 Ligota
Adam Magiera kl.1 SP2 Cz. -Dz.
Faustyna Waliczek kl.1 SP2 Cz.
Dz.     
Aleks Stepanchuk kl.1 SP2 Cz. -Dz.
Miłosz Wróbel kl.3 SP3  Cz. -Dz.
Paweł Fabirkiewicz kl.3 SP3 Cz. -Dz.
Zuzanna Kalika SP3 Cz. -Dz.
Zuzanna Wróbel SP Bestwina
Elżbieta Drabczyk kl.2 SP Czaniec
Jan Cebula kl.1 SP2 Cz.-Dz.

Klasy 4-6

Nagrody:
Katarzyna Sikora kl.4 SP Porąbka
Malwina Lazar kl.6 SP2 Cz. -Dz.
Nikola Sztorc kl.5 SP2 Cz. -Dz.
Zuzanna Kołek kl.6  SP Porąbka
Ania Kozieł kl.7  SP2 Czaniec
Milena Jurczak kl.4 SP Porąbka
Marika Lewandowska SP Wilkowice
Oliwia Sordyl kl.4 SP2 Czaniec
Amelia Nowicka kl.4 SP2 Cz. -Dz.
Adrian Procner kl.4 SP Porąbka
Klaudia Surowiecka kl.6 SP2 Cz .-Dz.

Wyróżnienia:
Karolina Dziech kl.5  SP3 Cz.- Dz.
Julia Gicala SP3 Cz. -Dz.
Kamil Kopeć kl.5 SP2 Cz. -Dz.
Michał Kupczak kl.4 SP2 Cz. -Dz.
Jagoda Czopek kl.6  SP Porąbka
Klaudia Szwajca kl.4 SP2 Cz. -Dz.
Jan Pałcik kl.4 SP2 Cz. -Dz.
Lea Wajdzik kl.4 SP Wilkowice
Krzysiu Łukosz kl.4 SP2 Cz.
Dz.
Szymon Lach kl.5 SP2 Cz. -Dz.
Kinga Kubiś SP Porąbka
Małgorzata Kaczmarczyk SP3 Cz. -Dz.
Małgorzata Czyż SP3 Cz .-Dz.

Kategoria: prace fotograficzne

Klasy 1-3

Nagrody:
Dagmara Piwko kl.3 SP2 Cz.
Dz.
Magdalena Kozłowska ZSP Janowice

Wyróżnienia:
Józef Tittor kl.1 SP2 Ligota
Maja Olszowska  kl.1 SP1 Szczyrk

Klasy 4-6

Nagrody:
Michał Sadlik kl.4 SP Porąbka
Patryk Grabski kl.5 SP Wilkowice
Natalia Moryto kl.7 SP2 Ligota
Wyróżnienia: Natasza Barańska kl.5 SP3 Cz.
Dz.
Ignacy Grubka kl.5 SP2 Cz.
Dz.
Małgorzata Tittor kl.4 SP2 Ligota
Weronika Tittor kl.6 SP2 Ligota
Natalia Wilczek kl.6 SP2 Ligota
Michał Koziełek kl.6 SP2 Cz.
Dz.
Paweł Zuziak kl.5 SP2 Cz.
Dz.
Zuzanna Bokun kl.5 SP Wilkowice
Agata Cieciak SP3 Cz.
Dz.
Daniela Górny kl.5 SP Wilkowice


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego